UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 2771331
*
nr 277 1331
Väggpendyl
Förgylld
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 oktober 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
8128 Gökur
med lod. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:08
-
7391 Lodur
höjd: 65 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:01
-
8129 Väggur
Rokoko. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:13
-
8020 Väggur
sent 1800-tal. Höjd: 85 ca
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:06
*
Väggpendyl
nr 277 1331
Väggpendyl
Förgylld
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 550 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 oktober 2003 |
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
8128 Gökur
med lod. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:08 -
7391 Lodur
höjd: 65 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:01 -
8129 Väggur
Rokoko. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:13
-
8020 Väggur
sent 1800-tal. Höjd: 85 ca
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:06